ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

2favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Д-Р РАДИЦА БОЈЧЕВА С...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Активен
Код на огласот: TGGIGII
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Д-Р РАДИЦА БОЈЧЕВА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: pkokormanov@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 02-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за борба со б...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена установа Ескул...

Доктор/ка

3 favorite Објавен: 13-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КЈХ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара доктор по општа медицина со...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Битола

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 17-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Антигона

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ordinacija po opsta medicina ima po...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 05-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пзу ем-дент

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника *Емергенца & Ем- Ден...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Монтер на метални конструкции

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Металургија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Оперативен асистент на Генерален директор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас:   &nbs...

Чевлар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Армирач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...