ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

0favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: БЕСТ КЛАС ДООЕЛ Кума...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGIG
Работно место: Продавач
Компанија: БЕСТ КЛАС ДООЕЛ Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 07062310
Контакт емаил: stefan_bozo@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на комби

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Соработник

1 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНСКИ ЦЕНТАР ЗА...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ВО М...

Касиер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата ЕСИ за своите потреби об...

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елколект доо - Скопј...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Потребно е одговорно лице за промоц...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 19-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Угостителство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 19-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕТОИЛ ТРАНСПОРТ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...