ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник

2favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: МАЈ МЈУЗИК ДООЕЛ Ско...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGHN
Работно место: Наставник
Компанија: МАЈ МЈУЗИК ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Аеродром
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 10800
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078207145
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за изучување...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 02-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лингвафан

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Училиште за странски јазици има пот...

Наставник по Англиски јазик

1 favorite Објавен: 05-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хелен Дорон Енглиш -...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетово

Оглас: Завршен Факултет за Англиски јаз...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за образован...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

СТРУЧЕН СОРАБОТНИК во училиште

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за давање у...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: Бараме талентирани личности кои ...

Наставник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈ МЈУЗИК ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: ПРЕВЕДУВАЧИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСК...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семејство

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА ПО ПЕДИЈАТРИЈА Д-Р С...

Возач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури Ферро...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: „ Скопски Легури Ферроаллојз Компан...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: INTER-MAK ima potreba od komunikati...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ФУД БАР Друштв...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекомедика - гинек...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Специјалистичка ординација по гинек...

Останати огласи од иста компанија

Наставник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈ МЈУЗИК ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...