ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект

1favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGHM
Работно место: Архитект
Компанија: Друштво за градежништвопроизводствопромет и услуги ТЕХКОМ ДООЕЛ Кочани
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Кочани
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 033-271-225
Контакт емаил: tehkom@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Архитект-проектант

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за енергетск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Градежни работници со традиционални материјали

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг ДООЕЛ Скопје има по...

Монтер

0 favorite Објавен: 19-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУТД ГОСИ ДООЕЛ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ПУТД ГОСИ ДООЕЛ има потреба од монт...

Ѕидао тесари

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТ Жикол ДООЕЛ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје, Кочани , Стр...

Оглас:   ДГТ Жикол ДООЕЛ &n...

Техничар за градежни материјали

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ АЛФА ИНЖИНЕРИН...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 29-08-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Фармацевтски лаборант

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Кочани

Оглас: ...

Администратор

6 favorite Објавен: 24-08-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: UNI KONZUM

Индустрија: Графичка

Регион: Кочански

Оглас: Поради зголемен обем на работа УНИ ...

Продавач

2 favorite Објавен: 29-08-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Келнер

5 favorite Објавен: 18-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 19-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...