ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Готвач

1favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: УРБАН ЏАНГЛ ДОО Скоп...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGHJ
Работно место: Готвач
Компанија: УРБАН ЏАНГЛ ДОО Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Карпош
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070353681
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата ЕСИ за своите потреби об...

Телефонист

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обука пос...

Индустрија: Разни области

Регион: Сопиште

Оглас: ...

Ембриолог

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ПЛУС ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СКВЕР Друштво за трг...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДеСо

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Девелопмент солушнс (ДеСо) го спров...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семејство

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА ПО ПЕДИЈАТРИЈА Д-Р С...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕДС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ЕДС ДООЕЛ објавува оглас за АГЕНТИ ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: ПРЕВЕДУВАЧИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСК...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: INTER-MAK ima potreba od komunikati...

Специјалист за продажба

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Специјалист за продажба книжара во ...

Наставник

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПРОФЕСОРИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСКИ...

Останати огласи од иста компанија

Келнер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УРБАН ЏАНГЛ ДОО Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...