ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електроинженер за јака струја

0favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Друштво за услуги и ...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Активен
Код на огласот: TGGIGHI
Работно место: Електроинженер за јака струја
Компанија: Друштво за услуги и трговија БОТО-ВЕС Весна ДООЕЛ Битола
Индустрија: Инжинерство
Реон: Битола
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: botoves@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНОХИДРО КОРПОРЕЈШ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинженер за слаба струја

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер за организација на производството

0 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Земјоделски комбинат...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Администратор

1 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 14-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен референт

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Саитис ДОО

Индустрија: Текстилна

Регион: Битолски

Оглас: САИТИС ДОО Битола има потреба од Ре...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Kомпанијата ПЕЛАГОНИЈА ДИСТРИБУЦИ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 12-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...