ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електроинженер за јака струја

0favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Друштво за услуги и ...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGHI
Работно место: Електроинженер за јака струја
Компанија: Друштво за услуги и трговија БОТО-ВЕС Весна ДООЕЛ Битола
Индустрија: Инжинерство
Реон: Битола
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: botoves@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

2 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈОВАНОВИ ДАГ ДООЕЛ

Индустрија: Инжинерство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Градежен инженер за висока градба

0 favorite Објавен: 09-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Инженер-металург

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАУЕР ЗИНК ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Машински инженер

6 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕХНИЧКИ ИНСТИТУТ МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Неготино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

2 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СВ-ИНВЕСТ увоз-извоз...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Здружение за култура...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Битола

Оглас: ...