ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Козметичар

1favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGHH
Работно место: Козметичар
Компанија: Друштво за трговија промет и услуги ХАУС ОФ БЈУТИ ДОО Скопје
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Аеродром
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 075422770
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Козметичар

2 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛ-КИ-СА 2017 ДООЕЛ ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Куманово

Оглас: ...

Козметичарка

0 favorite Објавен: 02-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Moe studio Jaci

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Se bara devojka za rabota vo kozmet...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 27-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: emi dooel

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Se baraat frizerki za rabota vo ...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 13-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nina fashion

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Фризер во фризерско студио ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Козметичарка

0 favorite Објавен: 08-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цвет на животот

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Салонот за убавина и здравје ,,Цвет...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Se bara licnost za rabota vo smetko...

Оператор за машинско одржување

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАУЕР ЗИНК ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈВОРЛД МАКЕДОНИЈА ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Хемиски инженер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАУЕР ЗИНК ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...