ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

0favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGGIGHG
Работно место: Продавач
Компанија: Трговско друштво за производство и трговија МАРКТ ПЛАТЗ ДООЕЛ увоз-извоз Илинден
Индустрија: Разни области
Реон: Илинден
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 10-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: ИГОР ЈАНКОВИЌ
Контакт емаил: a.pavlov@mymarket.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

менаџер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ФУД БАР Друштв...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ПЛУС ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Соработник

1 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНСКИ ЦЕНТАР ЗА...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежни...

Индустрија: Разни области

Регион: Желино

Оглас: ...

Ембриолог

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДеСо

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Девелопмент солушнс (ДеСо) го спров...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со машина за изработка на пластични производи

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Шпедитерски техничар

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РСЕ ОПТИМА ДООЕЛ уво...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Илинден

Оглас: ...

Фармер

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИНИ ФАРМА ДОО н.м И...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Поентер-одредувач на норма

0 favorite Објавен: 26-06-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 19-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 19-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач

1 favorite Објавен: 19-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...