ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по македонски јазик

1favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Приватно средно учил...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGHF
Работно место: Професор по македонски јазик
Компанија: Приватно средно училиште ЈАХЈА КЕМАЛ Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Гази Баба
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 19000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3240024
Контакт емаил: info@ykc.edu.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈ МЈУЗИК ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Наставник

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПРОФЕСОРИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСКИ...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за образован...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за изучување...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

СТРУЧЕН СОРАБОТНИК во училиште

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за давање у...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: Бараме талентирани личности кои ...

Наставник по Англиски јазик

1 favorite Објавен: 05-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хелен Дорон Енглиш -...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетово

Оглас: Завршен Факултет за Англиски јаз...

Останати огласи во ист регион

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕДС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ЕДС ДООЕЛ објавува оглас за АГЕНТИ ...

Специјалист за продажба

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Специјалист за продажба книжара во ...

Возач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури Ферро...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: „ Скопски Легури Ферроаллојз Компан...

Работник за обезбедување

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури ДООЕЛ...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Скопски Легури ДООЕЛ Скопје има пот...

Фарбар

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тони Мебел-Гроуп Ско...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на нашата се фирма Се ...

Инженер

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ВО М...