ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 12-10-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGIGGO
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ВОДОПЛАСТ ДОО увоз-извоз Кочани
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Кочани
Отворен од: 13-10-2017
Отворен до: 18-10-2017
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078290727
Контакт емаил: vodoplast@vodoplast.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Web designer

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕЛИ ДООЕЛ

Индустрија: Е-комерц

Регион: Штипски

Оглас: A 100% foreign investment company i...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фоксиман

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Компанија има потреба од агент за п...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клевер-Мк

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: КЛЕВЕР-МК објавува оглас за Продава...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клевер-Мк

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Клевер-Мк има потреба од хигиеничар...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Графичар на подготовка на производство специјализиран

0 favorite Објавен: 12-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Биолошки техничар

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Антхура МК ДООЕЛ Ко...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Графичар на подготовка на производство специјализиран

1 favorite Објавен: 12-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Графичка

Регион: Кочани

Оглас: ...

Воспитувач во предучилишна установа

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЈА...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочани

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЈА 2018 ДООЕЛ Коча...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Административен службеник

7 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кочани

Оглас: ...