ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

6favoriteОбјавен на: 10-10-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGHOGM
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за производствотрговија и книговодствени услуги РИМАНО ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Сметководство
Реон: Струмица
Отворен од: 11-10-2017
Отворен до: 16-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: karino1@live.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Сменоводител

2 favorite Објавен: 29-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕНАЏМЕНТ БИРО ДООЕЛ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро бара овластен ...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Чаир

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

5 favorite Објавен: 29-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kisi Trejd

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Kisi Trejd DOO ima potreba od diplo...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Брокер за продажба на осигурување Струмица

1 favorite Објавен: 12-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мобилити Брокер

Индустрија: Осигурување

Регион: Струмица

Оглас: Продажба на полиси за задолжително...

Брокер

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Струмички

Оглас: - Продажба на полиси за задолжителн...

Продавач

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машиновозач за маневар на дизел влечни возила

1 favorite Објавен: 20-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТУ ЕВРОГРАДБА-ИНЖЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: Се бара машиновозач за управувањ...