ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

7favoriteОбјавен на: 09-10-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGHNFF
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство и трговија ИНТЕР-КОМИКО А и М експорт-импорт ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Разни области
Реон: Струмица
Отворен од: 10-10-2017
Отворен до: 15-10-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: knigovodstvo_milenium@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Инженер по информациски технологии

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно друштво ГРА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Армирач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Ѕидар мајстор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВВ ЛАНЕЦ ДООЕЛ Штип

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

3 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Струмица

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ИНТЕР-МЕТАЛ-МЕТ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...