ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

3favoriteОбјавен на: 07-10-2017  |  Компанија: ЏЕВАХИР ГУРУП градеж...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGHMGF
Работно место: Правник
Компанија: ЏЕВАХИР ГУРУП градежништво туризам трговија и индустрија АД Истанбул Р.Турција - Подружница во Скопје Р.Македонија
Индустрија: Право
Реон: Аеродром
Отворен од: 08-10-2017
Отворен до: 13-10-2017
Плата: 18500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: gurupmk@cevahir.com.tr
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

1 favorite Објавен: 12-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за советодав...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кимакс консалтинг

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро КИМАКС КОНСАЛТ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво К...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

8 favorite Објавен: 19-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Владимир Цек...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Почитувани, Адвокатската канцелариј...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 20-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: advokadska kancelari...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатската канцеларија има потре...

Адвокатски приправник

3 favorite Објавен: 22-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: advokadska kancelari...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: СЕ БАРААТ СТРУЧНИ СОРАБОТНИЦИ ЗА ВО...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Армирач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер по информациски технологии

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно друштво ГРА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Чевлар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ракувач со кран

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...