ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

9favoriteОбјавен на: 07-10-2017  |  Компанија: High Soft  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGHMFF
Работно место: Администратор
Компанија: High Soft
Индустрија: Администрација
Реон: Скопје
Отворен од: 09-10-2017
Отворен до: 31-10-2017
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070 222 672
Контакт емаил: toproof33@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКО ВЕЛОСИПЕДИСТ ДОО...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Охрид

Оглас: ...

Референт за јавно-управни работи

1 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Data Collection and Analysist

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Останати огласи во ист регион

Економист за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦКБ АД Скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Главен готвач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ПАРЛАМЕНТО ДОО ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАВИКИ увоз-извоз ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Доставувач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРИМУС КОНСАЛТИНГ ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...