ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

7favoriteОбјавен на: 07-10-2017  |  Компанија: High Soft  |  Индустрија: Администрација


Статус: Активен
Код на огласот: TGGHMFF
Работно место: Администратор
Компанија: High Soft
Индустрија: Администрација
Реон: Скопје
Отворен од: 09-10-2017
Отворен до: 31-10-2017
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070 222 672
Контакт емаил: toproof33@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Заменик на генералниот директор

1 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Подружница на странс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за погребалн...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 14-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЈА...

Индустрија: Администрација

Регион: Кочани

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Пехчево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Инженер по информациски технологии

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно друштво ГРА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна Здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Монтер на метални конструкции

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Металургија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Вулканизер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Продавница за гуми П...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Армирач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Ѕидар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...