ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Козметичарка

2favoriteОбјавен на: 06-10-2017  |  Компанија: Козметичко студио Ди...  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGHLKK
Работно место: Козметичарка
Компанија: Козметичко студио Дива
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Скопје
Отворен од: 07-10-2017
Отворен до: 13-10-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Козметичар

Веб страна:
Контакт телефон: 070486575
Контакт емаил: mirjana.miovska@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Козметичар

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 28-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bellina.mk

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: ​•​Остварување на продажни цели и у...

Козметичар

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Козметичко студио РЕ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Фризер/ка

1 favorite Објавен: 23-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦКО

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерско Студио има потреба од фри...

Козметичар

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Фризерка

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мистер Икс Бај Дацко

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Фризерско Студио има потреба од ...

Останати огласи во ист регион

Работник за обезбедување

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури ДООЕЛ...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Скопски Легури ДООЕЛ Скопје има пот...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕДС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ЕДС ДООЕЛ објавува оглас за АГЕНТИ ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: ПРЕВЕДУВАЧИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСК...

Возач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури Ферро...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: „ Скопски Легури Ферроаллојз Компан...

Наставник

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ПРОФЕСОРИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСКИ...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: INTER-MAK ima potreba od komunikati...