ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

5favoriteОбјавен на: 06-10-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGHLJO
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги МАСПИРТ ДООЕЛ извоз-увоз Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 07-10-2017
Отворен до: 12-10-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: МАЈА ТРАЈКОВСКА - 070366302
Контакт емаил: majajunior1980@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Инженер по информациски технологии

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно друштво ГРА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛВИС ФЕШН ДООЕЛ Бо...

Индустрија: Разни области

Регион: Богданци

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВВ ЛАНЕЦ ДООЕЛ Штип

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 14-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОДОР ТЕКС ДООЕЛ уво...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 14-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОДОР ТЕКС ДООЕЛ уво...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 12-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕСТ КЛАС ДООЕЛ Кума...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Печатар на пластика

2 favorite Објавен: 12-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД ФЕЛИКС ДОО извоз-...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Куманово

Оглас: ...