ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRACIJA

0favoriteОбјавен на: 30-09-2017  |  Компанија: BMG IMPEKS DOO  |  Индустрија: Бизнис и Претприемни...


Статус: Активен
Код на огласот: TGGGONN
Работно место: ADMINISTRACIJA
Компанија: BMG IMPEKS DOO
Индустрија: Бизнис и Претприемништво
Реон: Скопје
Отворен од: 30-09-2017
Отворен до: 31-10-2017
Плата: po dogovr
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070 234 617
Контакт емаил: info@bmgimpex.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 30-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOO

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 19-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АТФ

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Цела Македонија

Оглас: РАБОТНА ПОЗИЦИЈА: МЕНАЏЕР ЗА ПРО...

Scopic Software

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Scopic Software

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Македонија

Оглас: Scopic Software (www.scopicsoftw...

Останати огласи во ист регион

Лектор

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: ЛЕКТОР...

Преведувач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: ПРЕВЕДУВАЧИ ПО ГЕРМАНСКИ и ФРАНЦУСК...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ZITO SKOPJE SILBO

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ЖИТО СКОПЈЕ СИЛБО – Млечен ресторан...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семејство

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА ПО ПЕДИЈАТРИЈА Д-Р С...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата ЕСИ за своите потреби об...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: INTER-MAK ima potreba od komunikati...

Останати огласи од иста компанија

Магационер

0 favorite Објавен: 30-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOO

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...