ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRACIJA

0favoriteОбјавен на: 30-09-2017  |  Компанија: BMG IMPEKS DOO  |  Индустрија: Бизнис и Претприемни...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGONN
Работно место: ADMINISTRACIJA
Компанија: BMG IMPEKS DOO
Индустрија: Бизнис и Претприемништво
Реон: Скопје
Отворен од: 30-09-2017
Отворен до: 31-10-2017
Плата: po dogovr
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070 234 617
Контакт емаил: info@bmgimpex.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на шлепер со полуприколка

1 favorite Објавен: 29-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Скопје

Оглас: Се бара возач со активно искуств...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАЛ ТРАНС МАН

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Реномирана компанија за дистрибуциј...

Администратор

1 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EAST EUROPEAN TRANSP...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со преставништво...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Комерцијален службеник

1 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Менаџер за финансии

1 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...