ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

2favoriteОбјавен на: 29-09-2017  |  Компанија: Mega Bilding  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGNJG
Работно место: ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Компанија: Mega Bilding
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 29-09-2017
Отворен до: 15-10-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-Англиски јазик

-Компјутери

Детали за огласот:

Странската Компанија Mega Bilding има потреба од дополнителни работни места и тоа:

административен асистент со или без работно искуство да има познавање на англиски јазик и работа со компјутери

 

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: megabilding@hotmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Архитект

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: ...

1 (еден) градежен инженер без искуство или апсолвент на Градежен Факултет.

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје, ја ог...

Проект асистент

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дистрибуција на топл...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за Дистрибуција на топлин...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: 4 А-М ДОО Тирана Под...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

сметководител

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Se bara licnost za rabota vo smetko...

Келнер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер на софтвер

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Координатор на проект

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Сојузот на здружениј...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМО КОНЦЕПТ ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје, ја оглас...