ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шанкер

0favoriteОбјавен на: 23-09-2017  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGIHH
Работно место: Шанкер
Компанија: Трговско друштво за услуги и трговија ИЛАРИОН Људмил Видически ДООЕЛ Охрид
Индустрија: Угостителство
Реон: Охрид
Отворен од: 24-09-2017
Отворен до: 29-09-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 252625
Контакт емаил: ilarion@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕАНА ГУРМАН ДООЕЛ В...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИТАЛЕС ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Угостителство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕЕРТИЈА ПУБ ДООЕЛ С...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

ОПЕРАТОР ВО КОНТАКТ ЦЕНТАР

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СНБ ФУД ИНВЕСТ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас:   „СНБ ФУД ИНВ...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 06-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ланч Бар

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Lounge Bar Скопје - Карпош има потр...

Келнер

2 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СОКАЧЕ ДООЕЛ Штип

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Професор по англиски јазик

3 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно училиште ГРИ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Охрид

Оглас: ...

Професор по етика

2 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно училиште ГРИ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Охрид

Оглас: ...

Материјален книговодител

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско угостителс...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Охрид

Оглас: ...

Инженер-консултант за заштита при работа

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Главен сметководител

3 favorite Објавен: 08-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Е-комерц

Регион: Охридски

Оглас: Компанија со 100 % странски капитал...