ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Заботехничари

0favoriteОбјавен на: 23-09-2017  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGIHF
Работно место: Заботехничари
Компанија: Приватна здравствена установа - заботехничка лабораторија ДОНЕВ ИЛЧЕ- Забен техничар Охрид
Индустрија: Стоматологија
Реон: Охрид
Отворен од: 24-09-2017
Отворен до: 29-09-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: zabtech@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по стоматологија

2 favorite Објавен: 27-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ИЛУМИДЕНТ СКОПЈЕ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 06-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ООС Д-Р КАМЧЕВА

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ООС Д-Р КАМЧЕВА вработува стома...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 10-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пзу др.кoндoвa

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-Р КОНДОВА ИМА ПОТРЕБА ОД СТОМ...

Стоматолог

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ординација7

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-Р ВАСКО - ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА...

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 27-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 06-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Дентино

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација ПЗУ ДЕНТИНО...

Останати огласи во ист регион

Келнер

1 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Еко хигиеничар

3 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Охрид

Оглас: ...

Инженер-технолог

1 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Портир

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...