ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Банкарски службеник

2favoriteОбјавен на: 22-09-2017  |  Компанија: ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕД...  |  Индустрија: Финансии и банкарств...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGHMJ
Работно место: Банкарски службеник
Компанија: ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕДОНИЈА АД Скопје
Индустрија: Финансии и банкарство
Реон: Центар
Отворен од: 23-09-2017
Отворен до: 28-09-2017
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 023200663
Контакт емаил: hr@sparkasse.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Економист за банкарство

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПроКредит Банка АД С...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

ЗАЕМ ПОНУДА

0 favorite Објавен: 29-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: COUCHY

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопје

Оглас: Треба финансирање за вашиот дом,...

Службеник за финансии

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Службеник

0 favorite Објавен: 10-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Штедилница Можности

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Источна Македонија

Оглас: Штедилница Можности вработува служб...

Службеник

0 favorite Објавен: 10-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Штедилница Можности

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Западна Македонија

Оглас: Штедилница Можности вработува слу...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Монтер на метални конструкции

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Металургија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Вулканизер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Продавница за гуми П...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...