ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Работник за едноставни работи на производствена линија

8favoriteОбјавен на: 21-09-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGGHJ
Работно место: Работник за едноставни работи на производствена линија
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АНГРОВАРДАР извоз-увоз Тодор ДООЕЛ Велес
Индустрија: Производство
Реон: Велес
Отворен од: 22-09-2017
Отворен до: 27-09-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 043231279
Контакт емаил: angrovardar@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Книговодител-Сметководител

3 favorite Објавен: 21-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕМОС Електромонтажа ...

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: Компанија во Охрид за производство ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Гумар

1 favorite Објавен: 27-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Техногума Скопје (нас.Пинтија) и...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 23-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има по...

Општ работник

1 favorite Објавен: 06-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: киви пласт

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се работници во фабрика за...

Шивачки во фабрика за производство на мебел

0 favorite Објавен: 14-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи во монтажа

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗИК ЗАК ДООЕЛ Велес

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Земјоделски тракторист

1 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Велес

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Велес

Оглас: ...

Земјоделски работник

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Велес

Оглас: ...

Келнер

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕАНА ГУРМАН ДООЕЛ В...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...