ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

4favoriteОбјавен на: 20-09-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGGFJL
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производствоуслуги и трговија на големо и мало БАНАНА МАКОВО КОМЕРЦ увоз-извозРистевски Славе ДООЕЛ Битола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 21-09-2017
Отворен до: 26-09-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: banana_dooel@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Оператори за дискретни и неформални разговори

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: VIDEX

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Се бараат Оператори за дискретни...

Готвач

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ФУД БАР Друштв...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Телефонист

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обука пос...

Индустрија: Разни области

Регион: Сопиште

Оглас: ...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата ЕСИ за своите потреби об...

Касиер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Административен референт

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Саитис ДОО

Индустрија: Текстилна

Регион: Битолски

Оглас: САИТИС ДОО Битола има потреба од Ре...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за образован...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на товарно возило со приколка

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозпро...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 19-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕЛИСИС БИБ увоз - и...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...