ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Адвокат

5favoriteОбјавен на: 19-09-2017  |  Компанија: АДВОКАТ АНЕТА МОСТРО...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGFNLN
Работно место: Адвокат
Компанија: АДВОКАТ АНЕТА МОСТРОВА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 20-09-2017
Отворен до: 25-09-2017
Плата: 16439
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@mostrova.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

6 favorite Објавен: 21-08-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Тетово

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Овластено друштво за...

Индустрија: Право

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Адвокат

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ГОЦЕ ЦОНЕВСК...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво К...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за монетарно...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Овластено друштво за...

Индустрија: Право

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекомедика - гинек...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Специјалистичка ординација по гинек...

Возач

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури Ферро...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: „ Скопски Легури Ферроаллојз Компан...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: интермак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: INTER-MAK ima potreba od komunikati...

Шанкер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРЕНД ФУД БАР Друштв...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехранбена индуст...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Агенцијата ЕСИ за своите потреби об...