ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Градежен инженер

4favoriteОбјавен на: 18-09-2017  |  Компанија: Градежно друштво ГРА...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGFMLL
Работно место: Градежен инженер
Компанија: Градежно друштво ГРАНИТ АД-Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Центар
Отворен од: 19-09-2017
Отворен до: 24-09-2017
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3218733
Контакт емаил: granit@granit.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Надзорник на градежни работи

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Менаџер на канцеларија

0 favorite Објавен: 14-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тетрактис дооел Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Потребни вештини, познавања и карак...

Бравар

0 favorite Објавен: 13-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТ Жикол ДООЕЛ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Техничар

0 favorite Објавен: 10-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тетрактис дооел Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за архитектура, урбанизам...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 12-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за привреме...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Бугарија

Оглас: Nizozemska agencija Vanaco BV i&...

Армирач

0 favorite Објавен: 16-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГД Гранит АД Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАДА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Раководител на услужен објект

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ПАРЛАМЕНТО ДОО ...

Индустрија: Услуги

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ЕМИНА РЕБРОЊ...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно градежно гимн...

Индустрија: Производство

Регион: Карпош

Оглас: ...