ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

1favoriteОбјавен на: 18-09-2017  |  Компанија: Институт на овластен...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGFLOF
Работно место: Административен службеник
Компанија: Институт на овластени ревизори на Република Македонија Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Центар
Отворен од: 19-09-2017
Отворен до: 24-09-2017
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3227599
Контакт емаил: gensec@iorrm.org.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Техничка секретарка

2 favorite Објавен: 14-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: l-nik

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Л- ник има потреба од серио...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 14-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЈА...

Индустрија: Администрација

Регион: Кочани

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Подружница на странс...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Ѕидар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИТИ БИЛД ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ АЛФА ИНЖИНЕРИН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...