ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

менаџер за продажба

1favoriteОбјавен на: 08-09-2017  |  Компанија: АТФ  |  Индустрија: Консалтинг,тренинг и...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFONNL
Работно место: менаџер за продажба
Компанија: АТФ
Индустрија: Консалтинг,тренинг и човечки ресурси
Реон: Скопје
Отворен од: 08-09-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: менаџер за продажба
Вид на вработување: Проект
Потребни квалификации:

КРИТЕРИУМИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ: - Способност за тимска работа, организација и менаџирање и раководење на продажен тим, поттикнување на ентузијазам во тимот; - Познавање на работа во Microsoft Office; - Изразени комуникациски способности и преговарачки вештини;

Детали за огласот:

КРИТЕРИУМИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ: - Способност за тимска работа, организација и менаџирање и раководење на продажен тим, поттикнување на ентузијазам во тимот; - Познавање на работа во Microsoft Office; - Изразени комуникациски способности и преговарачки вештини;

Веб страна:
Контакт телефон: 075972158
Контакт емаил: nikolaheadhunter@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Градежен работник

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекомедика - гинек...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Специјалистичка ординација по гинек...

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елколект доо - Скопј...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Потребно е одговорно лице за промоц...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехранбена индуст...

Специјалист за продажба

0 favorite Објавен: 21-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Специјалист за продажба книжара во ...

Останати огласи од иста компанија

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 19-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АТФ

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Цела Македонија

Оглас: РАБОТНА ПОЗИЦИЈА: МЕНАЏЕР ЗА ПРО...