ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

менаџер за продажба

1favoriteОбјавен на: 08-09-2017  |  Компанија: АТФ  |  Индустрија: Консалтинг,тренинг и...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFONNL
Работно место: менаџер за продажба
Компанија: АТФ
Индустрија: Консалтинг,тренинг и човечки ресурси
Реон: Скопје
Отворен од: 08-09-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: менаџер за продажба
Вид на вработување: Проект
Потребни квалификации:

КРИТЕРИУМИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ: - Способност за тимска работа, организација и менаџирање и раководење на продажен тим, поттикнување на ентузијазам во тимот; - Познавање на работа во Microsoft Office; - Изразени комуникациски способности и преговарачки вештини;

Детали за огласот:

КРИТЕРИУМИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ: - Способност за тимска работа, организација и менаџирање и раководење на продажен тим, поттикнување на ентузијазам во тимот; - Познавање на работа во Microsoft Office; - Изразени комуникациски способности и преговарачки вештини;

Веб страна:
Контакт телефон: 075972158
Контакт емаил: nikolaheadhunter@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семос Едукација

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Скопски

Оглас: Семос Едукација (www.semosedu.com.m...

Специјалист за човечки ресурси

17 favorite Објавен: 12-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Асистент за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KFC Macedonia

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Скопски

Оглас: Работна позиција: Референт за Човеч...

Останати огласи во ист регион

Инженер за екологија

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Центар

Оглас: ...