ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ЕСТРУДЕРИСТ

2favoriteОбјавен на: 05-09-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFOJML
Работно место: ЕСТРУДЕРИСТ
Компанија: Друштво за производство и трговија АСП-ПАК заштитно друштво ДООЕЛ Охрид
Индустрија: Производство
Реон: Охрид
Отворен од: 05-09-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 4
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

·       Основни познавања од работа со машини и одржување

·       Способност за самостојна и тимска работа

·         Планирање и следење на производствените процеси

 

·       Предходно работно искуство како мајстор на одржување ќе се смета како предност

Детали за огласот:

Поради зголемен обем на своето производство компанијата АСП-ПАК има потреба од еструдеристи.

 

Вашата професионална биографија можете да ја испратите на следната email адреса tomche.chaloski@asppak.com.mkсо назнака на апликацијата „ЕСТРУДЕРИСТ“ или посетете не во просториите на АСП-ПАК Охрид со цел да пополнете формулар за вработување. За дополнителни информации обратете се  на +389 70 369 815 ; лице за контакт Томче Чалоски.

Веб страна:
Контакт телефон: 070369815
Контакт емаил: tomche.chaloski@asppak.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Општи работници

1 favorite Објавен: 12-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Виа Пром

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Се бараат општи работници за во ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 14-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тринга Флексо

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Pecatnica Tringa Design ima potreba...

Пекар

0 favorite Објавен: 13-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фурна НИКОЛА ЌАПУНКА...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фурна НИКОЛА ЌАПУНКА Скопје има пот...

Тапетар

1 favorite Објавен: 13-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TD 93 DE-NI KOMPANI

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: -тапацирање на мебел -тапацирање н...

Монтер

0 favorite Објавен: 13-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TD 93 DE-NI KOMPANI

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: -монтирање на дрвени предмети, рега...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Виница

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Customer Care Agent

1 favorite Објавен: 12-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Икарус

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Do you like phone calls, and taking...

Quality assurance

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај Пизза

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Охридски

Оглас: Position – Sr. QA Engineer ______...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: За вработување кај наш клиент потре...

Општи работници

1 favorite Објавен: 12-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Виа Пром

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Се бараат општи работници за во ...

Келнер/ка

1 favorite Објавен: 10-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DOOEL Sicilijana

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Se bara kelner/kelnerka...

Столар

0 favorite Објавен: 14-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Електро инженер

0 favorite Објавен: 01-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Одговорности и задачи: &n...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

0 favorite Објавен: 01-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Одговорности и задачи: &n...