ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ЕСТРУДЕРИСТ

2favoriteОбјавен на: 05-09-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFOJML
Работно место: ЕСТРУДЕРИСТ
Компанија: Друштво за производство и трговија АСП-ПАК заштитно друштво ДООЕЛ Охрид
Индустрија: Производство
Реон: Охрид
Отворен од: 05-09-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 4
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

·       Основни познавања од работа со машини и одржување

·       Способност за самостојна и тимска работа

·         Планирање и следење на производствените процеси

 

·       Предходно работно искуство како мајстор на одржување ќе се смета како предност

Детали за огласот:

Поради зголемен обем на своето производство компанијата АСП-ПАК има потреба од еструдеристи.

 

Вашата професионална биографија можете да ја испратите на следната email адреса tomche.chaloski@asppak.com.mkсо назнака на апликацијата „ЕСТРУДЕРИСТ“ или посетете не во просториите на АСП-ПАК Охрид со цел да пополнете формулар за вработување. За дополнителни информации обратете се  на +389 70 369 815 ; лице за контакт Томче Чалоски.

Веб страна:
Контакт телефон: 070369815
Контакт емаил: tomche.chaloski@asppak.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електро техничар

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ РАДО...

Индустрија: Производство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Монтажер

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HRISTOV-GRAFIKA

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Бараме млад и способен работник, за...

Општи работници

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Урбан Инвест ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Кавадаречки

Оглас: УРБАН ИНВЕСТ ДОО објавува оглас за ...

Работник во Производство

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со уреди за преработка на пластика

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 16-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИФФОМ

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Охридски

Оглас: Бараме девојка со одлично познавање...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА - ОХРИД ИМА ПОТР...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П. Марлборо

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат продавачи/ки за работа во...

Книговодител-Сметководител

1 favorite Објавен: 12-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Turist Inzinering DO...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат сметководители со и без д...

Организатор на работа-инженер

1 favorite Објавен: 12-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Охрид

Оглас: ...