ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работа со сопствено возилоп

1favoriteОбјавен на: 04-09-2017  |  Компанија: vrabotuvanje.bt  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFOIKL
Работно место: Работа со сопствено возилоп
Компанија: vrabotuvanje.bt
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Струмица
Отворен од: 04-09-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Невработени сте?

 

Поради проширење на работата во овој крај потребни селуѓе за работа.

Распишуваме конкурс за прием на дистрибутери и општи работници.

Кандидатите потребно е да го испратат своето CV на е-маил адреса:  Info.career210@gmail.com со назнака за работна позиција „Дистрибутер или општ работник”

Потребни квалификации за дистрибутери:

-ССС

- Возачка дозвола „Б“ категорија

-Со или без работно искуство

Потребни квалификации заопшт работник:

-ССС

-Со или без работно искуство

 Плата по договор.

Уредно пријавените кандидати, ќе бидатконтактирани за времето и местото на одржување на интервјуто.

 

(за Струмица и струмичката околина)

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

1 favorite Објавен: 29-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: JJ Logistics

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бараат диспечери со минимум една...

Возач

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Манора ЛМ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Манора Логистика има потреба од шоф...

Возач

2 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАНГАС ПЕТРОЛ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Се бара возач за возење на камион н...

Возач

1 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: СЛОВЕНСКА ФИРМА ИМА ПОТРЕБА ОД ИСКУ...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Илинден

Оглас: ...

Транспортен работник

3 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Хемиски техничар-лаборант

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Хемија

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОДОР ТОМИСЛАВ ПЕЧКО...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијат...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Медицинско-лабораториски техничар

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ МТМ МОБИЛЕ СЕРВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

нема информација

4 favorite Објавен: 03-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: vrabotuvanje.bt

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Прилеп

Оглас: Потребни се 5 мотивирани соработ...