ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Работа со сопствено возилоп

1favoriteОбјавен на: 04-09-2017  |  Компанија: vrabotuvanje.bt  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFOIKL
Работно место: Работа со сопствено возилоп
Компанија: vrabotuvanje.bt
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Струмица
Отворен од: 04-09-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Невработени сте?

 

Поради проширење на работата во овој крај потребни селуѓе за работа.

Распишуваме конкурс за прием на дистрибутери и општи работници.

Кандидатите потребно е да го испратат своето CV на е-маил адреса:  Info.career210@gmail.com со назнака за работна позиција „Дистрибутер или општ работник”

Потребни квалификации за дистрибутери:

-ССС

- Возачка дозвола „Б“ категорија

-Со или без работно искуство

Потребни квалификации заопшт работник:

-ССС

-Со или без работно искуство

 Плата по договор.

Уредно пријавените кандидати, ќе бидатконтактирани за времето и местото на одржување на интервјуто.

 

(за Струмица и струмичката околина)

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Шпедитерски царински декларант

2 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏИО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 27-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕНИКС ТРАНСПОРТ БМФ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гевгелија

Оглас: реалација Грција - Македонија и ...

Возач

3 favorite Објавен: 14-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: диметурс

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат шофери со Б и шофери со Д...

Агент за транспорт

1 favorite Објавен: 05-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од 2ца агенти за тран...

Шпедитер

0 favorite Објавен: 05-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од 2ца шпедитери/ки с...

Возач

1 favorite Објавен: 13-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: ФИРМАТА БОМИ 10 ЛОГИСТИК ИМА ПОТРЕБ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машиновозач за маневар на дизел влечни возила

1 favorite Објавен: 20-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТУ ЕВРОГРАДБА-ИНЖЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: Се бара машиновозач за управувањ...

Продавач

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Брокер

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Струмички

Оглас: - Продажба на полиси за задолжителн...

Шпедитерски царински декларант

2 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏИО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Струмица

Оглас: ...