ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Финансиски Администратор

28favoriteОбјавен на: 31-08-2017  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFOFLG
Работно место: Финансиски Администратор
Компанија: Друштво за угостителство трговија и услуги ПМД-КОМ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 31-08-2017
Отворен до: 30-09-2017
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршен Економски факултет на Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје, со просек над 8,5

Одлично познавање на Англиски јазик

Работа на компјутер

 

Детали за огласот:

Ресторан во центарот на Скопје има потреба од Финансиски администратор.

Доколку ги исполнувате потребните квалификации Ве молиме испратете го Вашето CV на меил 

cvrabotuvanje@gmail.com

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: cvrabotuvanje@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Шанкер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАСХОПЕР ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАСХОПЕР ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 16-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чаир

Оглас: ...

Пица мајстори / Помошник на пица мајстор / Работници за во кујна

0 favorite Објавен: 17-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СНБ ФУД ИНВЕСТ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Вулканизер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Продавница за гуми П...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Оперативен асистент на Генерален директор

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас:   &nbs...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Подружница на странс...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Центар

Оглас: ...

Ѕидар

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САРА-ТРАДЕ ДОО Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...