ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за осигурвање

1favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: нема_информација  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOJH
Работно место: Агент за осигурвање
Компанија: нема_информација
Индустрија: Осигурување
Реон: нема информација
Отворен од: 17-07-2017
Отворен до: 09-10-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

Потребно е:

- завршено средно образование

- личност со над 18 години

- амбициозна личност

- личност која сака голема заработувачка

Не е потребно работно искуство.

Компанијата одржува семинари и обуки со кои добивате огромно искуство!

 

 

Детали за огласот:

- Сакате да работите во врвна компанија?

- Да напредувате?

- Директорска позиција?

- Да работите колку сакате?

- Да работите кога сакате?

- Да заработувате колку сакате?

- Награди?

- Патувања?

- Изненадувања?

 

Започнете бизнис и голема кариера, ние тоа ќе ви го овозможиме.

 

Испратете е-маил на workaustria1@gmail.com ,

со ваше име и презиме, дата на раѓање, град, телефонски број и очекувајте повик.

 

 

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: workaustria1@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 13-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Ресен

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Референт за осигурување на имоти и лица

0 favorite Објавен: 15-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИН-БРОКЕР АД Скопје ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Центар

Оглас: ...

Агент за осигурвање

2 favorite Објавен: 15-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Брокерско Друштво

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас:   - Сакате да работи...

Референт

1 favorite Објавен: 09-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Граве Осигурување АД...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: За своите потреби за проширување на...

Останати огласи во ист регион

Оглас за вработување во BizzBee Solutions (Data Analyst)

0 favorite Објавен: 10-11-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: BizzBee Solutions is opening new wo...

ѕидаро тесари

0 favorite Објавен: 11-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТ Жикол ДООЕЛ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: ДГТ Жикол ДООЕЛ – реномира...

Доставувач на пици

0 favorite Објавен: 10-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Pizza Di Napoli

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

авто електричар - товарен програм

0 favorite Објавен: 11-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТ Жикол ДООЕЛ

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ДГТ Жикол е една од најголемите ...

Автоелектричар (товарен програм)

0 favorite Објавен: 11-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТ Жикол ДООЕЛ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: ДГТ Жикол е една од најголемите ...

Агент за осигурвање

2 favorite Објавен: 15-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Брокерско Друштво

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас:   - Сакате да работи...