ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Агент за осигурвање

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Активен
Код на огласот: TGFJOJH
Работно место: Агент за осигурвање
Компанија: нема информација
Индустрија: Осигурување
Реон: нема информација
Отворен од: 17-07-2017
Отворен до: 09-10-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

 

Потребно е:

- завршено средно образование

- личност со над 18 години

- амбициозна личност

- личност која сака голема заработувачка

Не е потребно работно искуство.

Компанијата одржува семинари и обуки со кои добивате огромно искуство!

 

 

Детали за огласот:

- Сакате да работите во врвна компанија?

- Да напредувате?

- Директорска позиција?

- Да работите колку сакате?

- Да работите кога сакате?

- Да заработувате колку сакате?

- Награди?

- Патувања?

- Изненадувања?

 

Започнете бизнис и голема кариера, ние тоа ќе ви го овозможиме.

 

Испратете е-маил на workaustria1@gmail.com ,

со ваше име и презиме, дата на раѓање, град, телефонски број и очекувајте повик.

 

 

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: workaustria1@gmail.com
Извор: Вработи.се

 

Останати огласи од иста индустрија

Агент за осигурвање

0 favorite Објавен: 14-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Брокерско Друштво

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: - Сакате да работите во врвна ко...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 27-05-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Центар

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие з...

Индустрија: Осигурување

Регион: Струмица

Оглас: ...

Референт

0 favorite Објавен: 29-06-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОРАБ АУТО КОНТРОЛ Д...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Osiguritelno brokersko drustvo Kora...

Агент за осигурвање

1 favorite Објавен: 13-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Брокерско Друштво

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: - Сакате да работите во врвна ко...

Службеник за осигурување

0 favorite Објавен: 20-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Помошен работник

0 favorite Објавен: 18-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: цело време ке работува со плни ч...

Меккен Скопје вработува Менаџер за дигитални комуникации

0 favorite Објавен: 18-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Џонсон Мети вработува Планер за материјали (Material Planner)

0 favorite Објавен: 18-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во ЈП Македонски шуми...Отворени се 86 (осумдесет и шест) работни места

0 favorite Објавен: 21-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ЈП „Македонски шуми, - Скопје, обја...

1 Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издаваштв...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Нудиме: фиксен хонорар и пл...

PHP Developer

2 favorite Објавен: 18-07-2017 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: CustomSell е стартап за маркетинг а...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Министерството за транспорт и врски

0 favorite Објавен: 21-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Министерството за транспорт и врски...

Џонсон Мети вработува Планер за материјали (Material Planner)

0 favorite Објавен: 18-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во ЈП Македонски шуми...Отворени се 86 (осумдесет и шест) работни места

0 favorite Објавен: 21-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ЈП „Македонски шуми, - Скопје, обја...

Оглас за вработување во МОНЕТА

0 favorite Објавен: 19-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: ОГЛАС за овластено лице за директно...

BRKV вработува

0 favorite Објавен: 20-07-2017 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: BRKV is a London-based young invest...

Senior Angular Developer

0 favorite Објавен: 13-07-2017 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Valoso Hub is an Australian IT Comp...