ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Автомеханичар

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Друштво за промет и ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOIO
Работно место: Автомеханичар
Компанија: Друштво за промет и услуги ПОРШЕ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: Бутел
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 2626266
Контакт емаил: office@porsche.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Рачен мијач на автомобили

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги БО...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струга

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Крис и Том, која се занимав...

Шалтерски работник

2 favorite Објавен: 13-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфа Припс Дооел

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Алфа Рент а Кар има потреба од шалт...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за автолакер...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 23-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVROPA GUMI doo -Sko...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: ЕВРОПА ГУМИ - Скопје, објавува огла...

Aвтомеханичар

0 favorite Објавен: 12-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dacit servis

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: АВТОМЕХАНИЧАР СО ИСКУСТВО...

Останати огласи во ист регион

Аналитичар на бази на податоци

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕФТИНИЈА-ИМПЕКС ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕФТИНИЈА-ИМПЕКС ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за софтвер с...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...