ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Ракувач со машина за вбризгување на полимери

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOIN
Работно место: Ракувач со машина за вбризгување на полимери
Компанија: Трговско друштво за вработување на инвалидни лица за производствотрговија и сообраќај ГУМНО ПЛАСТ увоз-извоз Љубе Трајчески с.ЛескоецОхрид ДООЕЛ
Индустрија: Машинство
Реон: Охрид
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 231730
Контакт емаил: gumnoplast@gumno.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Електромашински техничар

0 favorite Објавен: 16-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОВИА ДООЕЛ Желино

Индустрија: Машинство

Регион: Желино

Оглас: ...

Ракувач со помошна машина во картонажа

0 favorite Објавен: 15-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Струга

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 01-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАКСОН

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: аксон - компанија за изведба на сис...

Ракувач со машина за иверка

0 favorite Објавен: 14-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Т-Е МЕБЕЛ ДОО КОЧАНИ

Индустрија: Машинство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 31-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Специјалист по машински инсталации

0 favorite Објавен: 09-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОО. ИЦС ГРУП

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ИЦС ГРУП.ДОО - Скопје е фирма , к...

Останати огласи во ист регион

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏЕЗ И БЛУЗ КАБАРЕ ДА...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Пица-мајстор

2 favorite Објавен: 13-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Пекар

1 favorite Објавен: 16-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Technical Support Professional

0 favorite Објавен: 20-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај Пизза

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Охридски

Оглас: Position – Technical Solutions Engi...

Sales agent

2 favorite Објавен: 31-10-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај Пизза

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Охридски

Оглас: Responsibilities: Sales represen...

- Нема информација

3 favorite Објавен: 09-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Туристичката агенција Охрид Холидеј...

Останати огласи од иста компанија

Пекар

1 favorite Објавен: 16-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...