ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: КОКО-НИКО ДООЕЛ Скоп...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOIJ
Работно место: Келнер
Компанија: КОКО-НИКО ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 11500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071396725
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Виста Груп

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од сметководител...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Шанкер/ка

1 favorite Објавен: 20-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Ројал Вју

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Хотел Ројал Вју има потреба од шанк...

Готвач

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LUJE

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Otvoreni se 15 rabotni mesta za rab...

Келнер

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Пекар

1 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VITA KOMERC 2017 DOO

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Pekara vo centar na Ohrid ima potre...

Останати огласи во ист регион

Надзорник во продавница

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Директор на служба за обезбедување

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Помошен работник

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Кројач

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Касиер

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Шеф на продавница

0 favorite Објавен: 23-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Готвач

0 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОКО-НИКО ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...