ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Службеник во книговодство

1favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Е.А.С.КОМЕРЦ ДООЕЛ с...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOHO
Работно место: Службеник во книговодство
Компанија: Е.А.С.КОМЕРЦ ДООЕЛ с.Света Петка Сопиште
Индустрија: Разни области
Реон: Сопиште
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ambkonsalting@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

 

Останати огласи од иста индустрија

Шивач

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Петровец

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 23-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Seleksn produkcija

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Produkcija bara voditelka i hostesa...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 24-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Крушево

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Администратор

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Администрација

Регион: Сопиште

Оглас: ...