ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

4favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: ПРОМО ЕСТЕТИКА ДООЕЛ...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOHL
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПРОМО ЕСТЕТИКА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3131316
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра - техничар

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Доктор по медицина гинеколог и опстетичар

0 favorite Објавен: 20-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ МЕДИКАЛИКС Скопј...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Биохемичар

3 favorite Објавен: 11-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: прима медикус

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара дипломиран биохемичар за ра...

Доктор/ка

2 favorite Објавен: 13-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Medica Istanbul Teto...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетовски

Оглас: Приватната болница Медика Истанбул ...

Д-р спец. невролог

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Промедика Медика...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ-Промедика Медикал Центар Ско...

Д-р спец. психијатар

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Промедика Медика...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ-Промедика Медикал Центар Ско...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕФТИНИЈА-ИМПЕКС ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Курир

1 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БРЗА ПРАТКА ДОО Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Инженер за електроинсталации

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАТА увоз-извоз ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...