ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обезбедувач заштита на лица и имот

1favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Агенција за обезбеду...  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOHK
Работно место: Обезбедувач заштита на лица и имот
Компанија: Агенција за обезбедување на лица и имот КАРПАТИЈА ДООЕЛ - Битола
Индустрија: Осигурување
Реон: Битола
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 241110
Контакт емаил: karpatija_karpatija@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Агент за осигурување

0 favorite Објавен: 21-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лајф Визион АД Скопј...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битолски

Оглас: Македонска компанија, со дејност од...

Агент за осигурвање

1 favorite Објавен: 17-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема_информација

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: - Сакате да работите во врвна ко...

Застапник за осигурување

1 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: САВА осигурување а.д...

Индустрија: Осигурување

Регион: Центар

Оглас: ...

Агент за осигурвање

0 favorite Објавен: 04-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Брокерско Друштво

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: - Сакате да работите во врвна ко...

Брокер

0 favorite Објавен: 21-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Осигурување

Регион: Тетовски

Оглас:  Продажба на полиси за задолжителн...

Агент за осигурвање

1 favorite Објавен: 24-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема_информација

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас: - Сакате да работите во врвна ко...

Останати огласи во ист регион

Продавач

1 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛЕКС ОИЛ ДООЕЛ БИТО...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Адвокат

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво В...

Индустрија: Право

Регион: Битола

Оглас: ...

Angular Developer

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Информатика

Регион: Битола

Оглас: iSource an IT company based in B...

PHP Developer

0 favorite Објавен: 21-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Екомвисе

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битолски

Оглас: Job Summary Join Ecomwise B.V. a...

Општ работник

2 favorite Објавен: 23-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...