ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шивач

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOHG
Работно место: Шивач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ТРИТЕКС ТРЕЈД Наумоски Радко и др. ДОО увоз-извоз Прилеп
Индустрија: Разни области
Реон: Прилеп
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 9590
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 410-067
Контакт емаил: lile@triteks.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗРНОЛУКС ДС

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Службеник за кредити

1 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за лизинг ПО...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕПИ АС МАРКЕТ 2017 ...

Индустрија: Разни области

Регион: Петровец

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОМИНО КИДС ПЛУС ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Сообраќаен техничар

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Дизајнер на мебел

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Администратор за набавка во технички сектор

8 favorite Објавен: 17-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Comfy-Angel

Индустрија: Администрација

Регион: Прилепски

Оглас: Доколку сакате да работите во динам...

Монтер

1 favorite Објавен: 17-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: ДЕ НИ Мебел денес е препознатлив бр...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

1 favorite Објавен: 06-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Албедо инженеринг и ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Прилеп

Оглас: Фирма со седиште во Прилеп има п...

Дизајнер

4 favorite Објавен: 07-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИРН 2002 ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирмата БИРН 2002 ДООЕЛ ОД ПРИЛЕП ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјоделс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 22-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Тутунски комбинат АД...

Индустрија: Производство

Регион: Прилеп

Оглас: ...