ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Раководител на одделение

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Јавно претпријатие К...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOHF
Работно место: Раководител на одделение
Компанија: Јавно претпријатие КОМУНАЛНА ЧИСТОТА Богданци
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Богданци
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 15300
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Славица - 034221038
Контакт емаил: komun_cistota@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен секретар

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Агроном

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Centar za razvoj na ...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетовски

Оглас: Врз основа на член 26 став 1 алине...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Раководител на сектор

1 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Помошник на раководителот на сектор

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за прометтрг...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 01-08-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Богданци

Оглас: ...