ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Ракувач со помошна машина во картонажа

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOGL
Работно место: Ракувач со помошна машина во картонажа
Компанија: Друштво за производство на хартија и амбалажа МИСКОМ заштитно друштво Струга ДООЕЛ
Индустрија: Машинство
Реон: Струга
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 10100
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070350255
Контакт емаил: fmiskom@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Ракувач со машина за иверка

1 favorite Објавен: 06-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 20-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со машина за белење на текстил

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Машинство

Регион: Берово

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Струга

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 07-06-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Машински техничар за одржување на процесна опрема

0 favorite Објавен: 22-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Електроинженер

1 favorite Објавен: 11-09-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хелиос Електрон

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струга

Оглас: Хелиос Електрон од Струга е комп...

Комерцијалист

2 favorite Објавен: 19-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМЦ Доо

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Струшки

Оглас: Идеалниот кандидат добива можност з...

Келнер/Шанкер

3 favorite Објавен: 21-08-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струшки

Оглас: Hotel & SPA MIRAGE - STRUGA vrabotu...

Рачен мијач на автомобили

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги БО...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струга

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Струга

Оглас: ...