ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: Акционерско друштво ...  |  Индустрија: Дистрибуција


Статус: Активен
Код на огласот: TGFJOGJ
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Акционерско друштво за производство и промет ЖИТО ЛЕБ Охрид
Индустрија: Дистрибуција
Реон: Охрид
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 265718
Контакт емаил: zitoleboh@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

 

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-07-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Поштенската компанија Брза Пратка о...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 28-04-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет тр...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Карпош

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 19-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Бутел

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 20-07-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Се бара шофер со Б и Ц категорија з...

1 Комерцијалист / Ka

0 favorite Објавен: 10-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Гинико Логистик

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Ohrid Struga

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Келнер

0 favorite Објавен: 20-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Бравар

1 favorite Објавен: 12-07-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Унисеф

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Нашата фирма има потреба од бравар ...

Управител

0 favorite Објавен: 04-07-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ibegalis

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Se bara upravitel na T.A "Ibegalis"...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 20-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз гр...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Доктор на медицина

1 favorite Објавен: 19-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПРОМЕДИКА с.Пешт...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Охрид

Оглас: нема информација...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 17-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 17-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охрид

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 20-07-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...