ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен секретар

1favoriteОбјавен на: 17-07-2017  |  Компанија: АДВОКАТ НИКОЛА НАЏАК...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJOGI
Работно место: Административен секретар
Компанија: АДВОКАТ НИКОЛА НАЏАКОВ Штип
Индустрија: Администрација
Реон: Штип
Отворен од: 18-07-2017
Отворен до: 23-07-2017
Плата: 10080
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070210112
Контакт емаил: nadzakov.n@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Директор

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Office Manager

1 favorite Објавен: 19-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дајна СДЦ

Индустрија: Администрација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Dyna SDC LLC Software Delivery Cent...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на станбен и деловен простор

2 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИДЕАЛ ЛОГИСТИК ДОО у...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

3 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Проектант

3 favorite Објавен: 12-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СлемеПроект доо - Шт...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Штипски

Оглас: СлемеПроект доо е компанија лоциран...

Администратор

6 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕОТЕХНИКА ДООЕЛ Шти...

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ...

Диспечер во патен сообраќај

3 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НИКО ШПЕД ДООЕЛ Штип

Индустрија: Сообраќај

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец ОРХ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...