ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по медицина

4favoriteОбјавен на: 14-07-2017  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJMMG
Работно место: Доктор по медицина
Компанија: Приватна здравствена установа-Ординација по општа медицина Д-Р ШАКЛЕВА Штип
Индустрија: Медицина
Реон: Штип
Отворен од: 15-07-2017
Отворен до: 20-07-2017
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071290231
Контакт емаил: dr.mirova@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицински техничари

5 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: диамед македонија

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Центар за дијализа ДИАМЕД МАКЕД...

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 03-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Др.Дијана Једико...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ДР.ДИЈАНА ЈЕДИКОВСКА ИМА ПОТРЕБ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Барам медицинска сестра со положен ...

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 12-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-р Офелија Маџе...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Потребна е медицинска сестра за ...

Медицински персонал

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Креатив Веј

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Pro Select посредува при вработувањ...

Физиотерапевтски техничар

1 favorite Објавен: 05-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСАТ превентива

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена установа лоцир...

Останати огласи во ист регион

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...

Шивач на текстил

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАБОД МАК ДОО Штип

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...

Вулканизер

1 favorite Објавен: 08-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TTG

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штип

Оглас: Бараме вулканизер со или без раб...

Продавач

20 favorite Објавен: 29-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Senior C# / ASP.NET Developer

1 favorite Објавен: 04-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лупифај

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Штипски

Оглас: Developing and maintaining web api ...