ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

3favoriteОбјавен на: 13-07-2017  |  Компанија: ПРВ ПРИВАТЕН УНИВЕРЗ...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJLMJ
Работно место: Административен службеник
Компанија: ПРВ ПРИВАТЕН УНИВЕРЗИТЕТ-ФОН Скопје
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Гази Баба
Отворен од: 14-07-2017
Отворен до: 19-07-2017
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 2445555
Контакт емаил: fon1@fon.edu.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

1 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за претприем...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Струмица

Оглас: ...

Помошник на раководителот на сектор

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за прометтрг...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

2 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР НАДА ПАЛИЌ Ско...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Дизајнер на апликативен софтвер

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Centar za razvoj na ...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетовски

Оглас: Врз основа на член 26 став 1 алине...

Административен секретар

0 favorite Објавен: 25-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција за маркетин...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАТА увоз-извоз ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер за електроинсталации

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Алатничар

0 favorite Објавен: 26-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...