ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

3favoriteОбјавен на: 12-07-2017  |  Компанија: Агенција за посредув...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJKOJ
Работно место: Администратор
Компанија: Агенција за посредување при вработување во земјата и странство со наплата ВЕНЕРА Битола
Индустрија: Администрација
Реон: Битола
Отворен од: 13-07-2017
Отворен до: 18-07-2017
Плата: 11600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: direktor_venerakemalovski@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ РАДО...

Индустрија: Администрација

Регион: Босилово

Оглас: ...

Администратор

2 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ДАНЧЕ ЧАКАРО...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен аналитичар

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Илинден

Оглас: ...

Административен службеник

4 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција за недвижен...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Администрација

Регион: Желино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен аналитичар

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

2 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Рецепционер

3 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Дефектолог

1 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Завод за рехабилитац...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КЕИК ШОП ЛИЛИ увоз- ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...