ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра

2favoriteОбјавен на: 10-07-2017  |  Компанија: ПЗУ ОПТИКОМЕДИКА  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGFJIKG
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ ОПТИКОМЕДИКА
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 10-07-2017
Отворен до: 19-07-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Положен стручен испит, познавање на англиски јазик и компјутери. 

Детали за огласот:

ПЗУ Оптикомедика има потреба од медицинска сестра на неопределено време со положен стручен испит, познавање на англиски јазик и компјутери. Заинтересираните кандидати да испратат кратка биографија на optikomedika@ymail.com

Веб страна:
Контакт телефон: 02 3065 890
Контакт емаил: optikomedika@ymail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицински техничари

5 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: диамед македонија

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Центар за дијализа ДИАМЕД МАКЕД...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Барам медицинска сестра со положен ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицински персонал

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Креатив Веј

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Pro Select посредува при вработувањ...

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 03-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Др.Дијана Једико...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ДР.ДИЈАНА ЈЕДИКОВСКА ИМА ПОТРЕБ...

Останати огласи во ист регион

.NET DEVELOPER

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аксапта Мастерс

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Axapta Masters is IT development an...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СНБ ФУД ИНВЕСТ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Бутел

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Регрутер Доколку сакате заработи...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...