ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Одговорен работник

7 favorite Објавен: 14-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sanvensa s.r.o.

Индустрија: Производство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Германија, Потсдам - Работа во фабр...

Германjа

12 favorite Објавен: 13-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Sanvensa s.r.o.

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Германија, Потсдам - Работа во ф...