ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

КЕЛНЕР/КА

13 favorite Објавен: 25-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ROMA MARGAN DOO

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Се бара келнер/ка  за работ...