ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Пеглач

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MK ELINA

Индустрија: Текстилна

Регион: Велес

Оглас: За искусните работници следи про...

КОНФЕКЦИСКИ РАБОТНИЦИ – ШИВАЧКИ ВО ПРОИЗВОДСТВО

3 favorite Објавен: 19-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MK ELINA

Индустрија: Текстилна

Регион: Велес

Оглас: За работниците со искуство ке се...