ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Асистент за финансии

2 favorite Објавен: 14-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KFC Macedonia

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Позиција: Сметководител и финансиск...

Сервирка на храна

1 favorite Објавен: 13-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KFC Macedonia

Индустрија: Прехранбена

Регион: Цела Македонија

Оглас: Добредојдовте во KFC Македонија KF...

Асистент за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KFC Macedonia

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Скопски

Оглас: Работна позиција: Референт за Човеч...

HR Assistant

7 favorite Објавен: 09-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: KFC Macedonia

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Работна позиција: Референт за Чо...